بی هیچ ادعایی  در کنار مسلمانان آماده دفاع از حريم اسلام  وبرادران مسلمانمان هستيم

هم زمان با برگزاری مراسم دعای روح بخش کمیل  مراسم بزرگداشت مقام شهید محسن خزایی خبر نگار شهید و مدافع حرم اهل بیت ع نيز در خانه فرهنگ ایران  با حضور ایرانیان مقیم ، دانشجويان و كاركنان دفاتر نهادهاي ايراني در شهر انكاراي ترکیه برگزار شد .

ابراهيم طاهريان سفیر جمهوری اسلامی ایران  دراین مراسم با ابراز تسلیت به اهالي رسانه خانواده شهيد خزايي و ملت بزرگ ایران گفت ؛ ملت ایران شهدای گران سنگي را در راه حفظ انقلاب و جمهوری اسلامی ایران تقدیم نموده اند .

فرزندان رشيد ملت ما در ديگر صحنه ها هم  در جهت حمايت از اسلام و مسلمانان درخشيده اند  .

انقلاب اسلامي نسلی بزرگ و ايثار گر پرورش داده که براي حراست ازدين مبين اسلام ، مسلمانان. و قران كريم از  تقدیم جان خوددريغ نمي نمايند .

 در شب کودتای ترکیه هم ما شاهد حضور نمايندگان چنين نسلي در تركيه بوديم  ، خبرنكار و نماینده صدا وسیما ایران و همکاران رسانه ای ما و ديگر همكاران من تا صبح تلاش نمودند تصویر دقیقی از حرکت ناپاکان كودتا گر در آن شب پر التهاب وبغرنج براي حمايت و پشتيباني از ملت و دمكراسي تركيه منعكس نمایند .

در دیگر نقاط همین گونه بود ه است . آناني  که  نا اكاهانه با طرح  فتنه ،  شیعه سنی  و اتهام فرقه گرايي به نفع دشمنان اسلام حركت  مينمايند بايد بدانند كه براي ايرانيان شيعه وسني مطرح نيست بلكه دفاع از اسلام و مسلمانان اصل و الويت است .

 نسل شجاع انقلاب اسلامي ایران در بسياري از صحنه ها بي ادعا در كنار برادران اهل سنت خود ايستاده وبه افتخار شهادت هم نائل امده اند .

اين نسل شجاع در فلسطين ، افغانستان ، عراق  تا بالکان وبوسنی در کنار مردم مظلوم مسلمان قرار گرفته و بي هيچ ادعايي و در مقابله با دشمنان اسلام  مقاومت نموده و هزينه هاي سنكين مالي و جاني را متقبل شده اند   .

امروز جوانان  ما همچون خزايي ها در کنار برادران مسلمان خود در سوريه با ارائه خدمات تبليغاتي و مستشاري  از خط   جهاد ، مبارزه  و مقاومت در مقابله با دفع شر تروريست هاي تکفیری و آدم کشان حرفه اي  با نثارجان   حمايت مینمایند .

بر اين اساس هم بود كه ملت ايران  از طريق حمايت سريع و قاطع در شب کودتا و هنگامي كه برادران تركيه اي  در خيابانها از دمکراسی در مقابله با كودتاچيان دفاع مينمودند  در کنار این ملت قرار گرفت .

انسانهاي خردمند و هوشيار قطعا دوستی ها را در صحنه های سخت می سنجند نه در خوشی ها  ، ملت ايران دوست دوران سختي ها است وبی هیچ ادعایی  در کنار مسلمانان آماده دفاع از حريم اسلام  وبرادران مسلمانمان هستيم

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |