فراخوان برگزاری همایش ها و نمایشگاه های بین المللی در ایران

 

فراخوان برگزاری همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در استان تهران

استانداری تهران با هدف ایجاد بسترهای لازم برای توسعه روابط تجاری و اقتصادی و جلب مشارکت سرمایه گذاران ایرانی و خارجی  در نظر دارد تا همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در استان تهران را از تاریخ 25 تا 26 آبان ماه 1394 (16 و 17 نوامبر 2015) در شهر تهران برگزار نماید. اطلاعات مربوط به این همایش از طریق آدرس اینترنتی www.tehran-investment.ir  قابل دسترسی می باشد .

فراخوان برگزاری پنجمین کنفرانس بین المللی و نهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری - کیش

انجمن مدیریت فناوری ایران در نظر دارد تا پنجمین کنفرانس بین المللی و نهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری را در تاریخ های 25 و 26 آذر 94 (16 و 17 دسامبر 2015) در جزیره کیش برگزار نماید. اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق وب سایت www.iramot.ir/en قابل دسترسی خواهد بود.

 

فراخوان برگزاری سومین نماشگاه و جشنواره فن آوریهای نوین و پیشرفته تبریز

سومین نماشگاه و جشنواره فن آوریهای نوین و پیشرفته تبریز از تاریخ 20 لغایت 24 آبان ماه 94 (11 لغایت 15 نوامبر 2015) در شهر تبریز برگزار خواهد شد. اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق وب سایت  www.hitech-tabriz.ir قابل دسترسی خواهد بود.

 

فراخوان برگزاری همایش اطلاع رسانی عمومی در زمینه ی اوتیسم تهران

بنیاد امور بیماریهای خاص جمهوری اسلامی ایران که یک نهاد عمومی غیر دولتی می باشد با هدف آگاه سازی ، ساماندهی و ارتقای وضعیت بیماران خاص (بیماران تالاسمی، هموفیلی، بیماری مزمن کلیوی) و بیماران صعب العلاج ( ام اس، سرطان، اوتیسم و ...) در زمینه های مختلف دارویی، آموزشی، پیشگیری و اجتماعی فعالیت می نماید . این بنیاد در نظر دارد تا به منظور اطلاع رسانی عمومی در زمینه ی اوتیسم ، همایشی را با همکاری موسسات ایرانی و بین المللی در تاریخهای 11 و 12 آبان ماه سال 94 پیرامون محورهای زیر در تهران برگزار نماید.

·        Basic science and molscular research on autism

·        Population screening and diagn osis

·        Clinical research

·        Clinical treatment

·        Interventions utilizing behavioral occupstional/ physical therapies

·        Clinic development

·        Special education

·        Parent and family support systems

 

 

 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |